Osvrt na lipanj

Lagano zaključujemo priču s gostovanjem na Antičkim Filmskim Večerima u Vinkovcima i prelazimo na osvrt za mjesec lipanj.

Nezaobilazan dio lipnja naš je posjet Marsonikonu, kada smo uz financijsku potporu Kluba osigurali svim zainteresiranim članovima Kluba prijevoz do Slavonskog Broda i konvencije. Dojmovi su nam se sada slegli i možemo reći da nam je bilo zabavno, naša ekipa učinila je događaj glasnim, jasnim i punim života. Kao jedna nova ekipa na našoj HR sceni ludo smo se predstavili i nadam se da ćemo tako nastaviti. Što se tiče domaćina, na to ćemo se osvrnuti u sljedećem broju Chat Noira.

11412263_10206129454749704_8134625240861828658_n

 

Sudar Titana postaje sve veća atrakcija našeg Kluba i lagano nam Smile postaje premalen, s preko 70 članova Klub postaje ime i izvan granica Hrvatske te nam se znatiželjnici javljaju i pitaju za savjete. Organizacija ZFIF natjecanja ide u skladu s najavama i okupljanja After Dark Book Cluba su u tijeku. Glavne aktivnosti Kluba sve se dalje šire i o tome najviše svjedoče sada česti članci u novinama, a pozvani smo i na Radio Osijek. Game of Thrones još je uvijek najigranija igra, uz očigledno mučenje koje ide uz zabadanje noževa u leđa.

IMG_20150620_182654

 

Organizirali smo Magic: The Gathering, Vampire: The Eternal Struggle kartanja i Pirates: Ocean’s Edge turnir koji je bio pravi pogodak. O njemu možete više pročitati na ovome linku.
IMG_7225

Počeli smo s održavanjem raznih predavanja i slušaona s Metalom kroz književnost 26. 6. pod vodstvom Zorana Gvozdenovića. Uskoro nastavljamo s još popratnih sadržaja.

11668085_10153495948574026_1389192673_n

Ne smijemo zaboraviti na 3. Fantasy Day održan 14.6. koji je bio ogroman uspjeh i na kojem smo mogli upoznati ogromnu količinu dobrih Game Mastera i igrača te otkrili najboljeg Game Mastera na Lovely Beholder Awards. Fantasy Day sa svakom dodatnom iteracijom postaje sve bolji i čast nam je predati certifikate izvrsnosti najboljima. 

11354710_10205174355213151_1141313270_n

Dodatna okolnost koja čini Fantasy Day tako velikim i kvalitetnim događajem novi su igrači koji mogu doći i otkriti Dungeons and Dragons, Vampire ili neki drugi sustav igranja i odmah zaigrati bez obzira na prethodno znanje ili iskustvo. Kao jedna od osobina Fantasy Daya je i Warhorn, naš sustav prijava, koji nam je uvelike omogućio jednostavan pristup uz dobru preglednost. Još jednom se zahvaljujemo Caffe baru Smile na suradnji i ljubavi s kojom pristupaju našim interesima i omogućuju nam igranja i druženja uz ugodnu atmosferu. Naravno, ne zaboravimo Cartu Magicu koja nam je sponzor velikih događaja kao što je Fantasy Day i Inverziju za ZFIF.

Vidimo se sljedeći mjesec!

About Slaven Karakaš

Pišem o svemu, a u slobodno vrijeme pišem i pripremam priče, avanture i sustave za igranje, ponekad osmislim i pokoju igru na ploči. Obožavam duga noćna raidanja i LoLanje do jutra ;)
Bookmark the permalink.