Donacija knjiga i igara

Počašćeni izborom donacije Lucije Zigrovic Kristensson, dobili smo preko 200 knjiga i društvenih igara. Beskrajno smo zahvalni na donaciji koja nam izuzetno znači i već sada možemo reći da je kolekcija knjiga koju smo zaprimili za naš Klub ogromno blago koje ćemo njegovati.

Ovo je snažan vjetar u krila koji nas tjera ne samo da nastavimo s dosadašnjim radom, nego nam pokazuje put kojim možemo još više. Naš Book Club će sada imati legitimnu knjižnicu, koju ćemo dijeliti sa svim članovima.

Ovim putem želimo zahvaliti gospođi Luciji na donaciji, a ususret Olymposu koji slavi naše aktivnosti.

Popis knjiga možete pronaći je na Goodreads računu našeg Kluba, link je dolje:

Image result for goodreads

Goodreads

Također, već jako dugo smo planirali napraviti objavu o donaciji Magic: The Gathering karata Marka Mlinara iz Splita. Još jednom i ovaj put na stranici mu se zahvaljujemo na ovoj divnoj donaciji.

About Slaven Karakaš

Pišem o svemu, a u slobodno vrijeme pišem i pripremam priče, avanture i sustave za igranje, ponekad osmislim i pokoju igru na ploči. Obožavam duga noćna raidanja i LoLanje do jutra ;)
Bookmark the permalink.