Chat Noir Broj 2

S veseljem objavljujemo drugi broj fanzina Chat Noir; službenog glasila Kluba Titan Atlas! Zahvaljujemo svima koji su pomogli u stvaranju ovog jedinstvenog fanzina te se nadamo da ćete uživati u čitanju!

chat noir

Fanzin Chat Noir skup je naših aktivnosti, naših misli i naših nadanja. U fanzinu vam pišemo o našem klubu, uvodu u društvo koje se bavi znanstvenom fantastikom i fantazijom u Osijeku, igrama na ploči i igrama za računalo odnosno konzole. Ovdje ćemo se dotaknuti tema sajmova knjiga i igara te naravno recenzija knjiga, sustava za igranje na stolu i kritika društva te svega ostalog što nas muči. Pronaći ćete književne uratke odabranih autora te naravno još puno toga. Uživajte dok listate, a mi se već pripremamo za treći broj.

About Slaven Karakaš

Pišem o svemu, a u slobodno vrijeme pišem i pripremam priče, avanture i sustave za igranje, ponekad osmislim i pokoju igru na ploči. Obožavam duga noćna raidanja i LoLanje do jutra ;)
Bookmark the permalink.