Chat Noir Broj 1

S veseljem objavljujemo prvi broj fanzina Chat Noir; službenog glasila Kluba Titan Atlas! Zahvaljujemo se svima koji su pomogli u ostvarenju našeg prvog cilja koji smo zadali prilikom osnivanja Titana!

 

 

Fanzin Chat Noir je presjek naših aktivnosti, naših misli i naših nadanja. U fanzinu vam pišemo o našem klubu, uvodu u društvo koje se bavi znanstvenom fantastikom i fantazijom u Osijeku, igrama na ploči i igrama uz PC odnosno konzole. Ovdje ćemo se dotaknuti tema sajmova knjiga i igara, te naravno recenzija knjiga i sustava za igranje na stolu i kritika društva te svega ostalog što nas muči. Pronaći ćete književne uradke odabranih autora te naravno još puno toga. Uživajte dok listate, a mi se već pripremamo za 2. broj.

About Slaven Karakaš

Pišem o svemu, a u slobodno vrijeme pišem i pripremam priče, avanture i sustave za igranje, ponekad osmislim i pokoju igru na ploči. Obožavam duga noćna raidanja i LoLanje do jutra ;)
Bookmark the permalink.